Македонски

Државна изборна комисија

Контакт

Адреса:

Државна изборна комисија
Св.Кирил и Методиј бр.54

Скопје

1000

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 2 3244744

Факс: +389 2 3244745

^